Ons team


Directie


Directeur


Peter Meefout
p.meefout@venduehuis.com

Adjunct-directeur


Chris Vellinga
c.vellinga@venduehuis.com

Experts


Algemeen Taxateur | Hoofd Afdeling Schilderijen & Expert Indonesische kunst | Veilingmeester | TMV


Chris Vellinga
c.vellinga@venduehuis.com

Expert Schilderijen | Europese Schilderkunst | TMV


Marjolein Regout
m.regout@venduehuis.com

Expert Schilderijen | Europese Schilderkunst


Dolf Heyselbergs
d.heyselbergs@venduehuis.com

Expert Schilderijen | Moderne & Hedendaagse Kunst


Manuela Sommeregger
m.sommeregger@venduehuis.com

Expert Keramiek, Glas & Aziatische Kunst


Andrew Mattijssen
a.mattijssen@venduehuis.com

Expert Meubelen & Decoratieve Kunst


Frederik Knegtel
f.knegtel@venduehuis.com

Expert Zilver | TMV


Annelies de Boer - van der Minne
a.deboer@venduehuis.com

Expert Juwelen, Goud & Horloges | TMV


Daniel Girod
d.girod@venduehuis.com

Expert Boeken & Prenten | TMV


Kunst Adviseurs


Adviseur Moderne & Hedendaagse Kunst


Peter van Beveren
p.vanbeveren@venduehuis.com

Adviseur Indische & Toegepaste Kunst 1880-1980


Frans Leidelmeijer
f.leidelmeijer@venduehuis.com

Adviseur Meubelen & Decoratieve Kunst


Stefan Doebner
s.doebner@venduehuis.com

Adviseur Klokken & Horloges


Antoon Gaemers
info@venduehuis.com

Adviseur Oude Tekeningen


Charles Dumas
info@venduehuis.com

Adviseur Historische vuur-, slag- en steekwapens


Arthur Dorst
info@venduehuis.com

PR & Marketing


Public Relations | Inbreng Coördinator


Philomeen van 't hooft
p.vanthooft@venduehuis.com

Sales & Marketing | Social Media Specialist


Juliette Morschl
j.morschl@venduehuis.com

Adviseur Sales & Marketing


Anastasia Frolkina
a.frolkina@venduehuis.com

Veiling Coördinatie


Veiling Coördinator | Website & Applicatiebeheerder


Relatiebeheer, Administratie & Financiën


Financiële Administrator


Office Manager


Tanja Stein
info@venduehuis.com

Relatiebeheer & Administratie


Anneke Peters
info@venduehuis.com

Logistiek


Medewerker Logistiek


Richard Kreijkes
r.kreijkes@venduehuis.com

Vestiging Forepark | Oder 18, Den Haag


Algemeen Taxateur | Vestigingsmanager | Veilingmeester | TMV


Peter Buurman
p.buurman@venduehuis.com

Medewerker Logistiek


Sander Tiemeijer
s.tiemeijer@venduehuis.com