Aankomende veilingen

Inbreng: Tot 13 mei.
Bieden begint op:
 10 juni 2024, 10:00 uur.
Kijkdagen: 20 - 23 juni 2024, 10:00 – 17:00 uur.
Afloop online veiling: Maandag 24 juni 2024 vanaf 20:00 uur.
10 lots per 3 minuten.
Wanneer in de laatste 3 minuten van de biedtijd van een aflopend lot wordt geboden, wordt de biedtijd van dat lot automatisch tot 3 minuten verlengd.
Aankopen uit deze veiling kunnen uitsluitend op afspraak worden afgehaald op onze locatie aan de Nobelstraat 5.

Met trots kondigen wij onze Exclusive Jewellery veiling aan! Deze veiling vindt volledig online plaats en bieden is mogelijk van 10 t/m 24 juni 2024.

In deze veiling bieden wij een aantrekkelijke collectie sieraden aan waaronder een selectie klassieke en moderne juwelen van Van Cleef & Arpels, Pomellato, Cartier, Tiffany & Co. en Chopard. De veiling omvat sieraden bezet met allerlei edelstenen, uiteenlopend van smaragd tot saffier en van diamant tot parel.

Naast deze mooie collectie juwelen, vindt u ook een fraaie selectie horloges van merken als Audemars Piguet, Franck Muller, Rolex, Patek Philippe Chanel, Chopard en Cartier in deze veiling.

Van 20 t/m 23 juni 2024 openen wij onze deuren voor de kijkdagen, waarbij u dagelijks van 10:00 tot 17:00 uur van harte welkom bent.

Bekijk de volledige veiling door hier te klikken of lees meer over de topstukken in onze highlight-brochure.

Inbreng: tot 14 mei.
Bieden begint op: 10 juni 2024, 10:00 uur.
Afloop online veiling: Maandag 25 juni 2024 vanaf 20:00 uur.
10 lots per 3 minuten.

Met trots kondigen wij onze Exclusive Silver veiling aan! Deze veiling vindt volledig online plaats en bieden is mogelijk van 10 t/m 25 juni 2024.

Wij bieden in deze veiling een uitstekende collectie zilver uit de 17e t/m de 21e eeuw, met bestek, knottekistjes, apostel- en herinneringslepels, kandelaren en decoratieve stukken. In deze veiling vindt u zilver uit onder andere Nederland, België, Engeland, Frankrijk en Oostenrijk.

Enkele hoogtepunten zijn de collectie vooraanstaand Nederlands zilver uit diverse privéverzamelingen, werk van bekende 19e-eeuwse zilversmeden, zoals Bennewitz, Carrenhof, Bentveld en Smits en een grote selectie 17e- en 18e-eeuws Fries zilver. Ook de moderne schaal van Frans Zwollo Jr. en een cake stand van Mappin & Webb London zijn niet te missen.

Van 20 t/m 23 juni openen wij onze deuren voor de kijkdagen, waarbij u dagelijks van 10:00 tot 17:00 uur van harte welkom bent.

Inbreng: Tot half mei.
Kijkdagen: 20 - 24 juni 2024, 10:00 – 17:00 uur, 24 juni exclusief op afspraak.
Afloop online veiling: Woensdag 26 juni 2024 vanaf 20:00 uur.
10 lots per 3 minuten.

Venduehuis Den Haag presenteert met trots onze Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art veiling! Deze veiling vindt volledig online plaats en bieden is mogelijk van 10 t/m 26 juni 2024.

Zoals gewoonlijk bevat de veiling een hoogwaardige collectie Chinees porselein uit verschillende periodes, met prachtig blauw-wit, famille rose en famille verte. Deze selectie is gedeeltelijk afkomstig uit collecties van bekende verzamelaars zoals Dirk van Duivenbode en mr. K.R. Dijkhuizen. Twee topstukken zijn uit de collectie van Soekarno Seegers: een belangrijke Jain Tīrthakara en een vijfdelig Chinees kaststel.

Naast Chinees porselein omvat de veiling ook een selectie thangka’s, bronzen censers en een collectie Boeddhistische en Indiase kunst.

Al met al, wederom een mooie selectie Aziatische kunstvoorwerpen die elke verzamelaar zal verblijden. Bezoek onze website om de online catalogus te kijken of blader door onze highlight-brochure.

Van 20 t/m 23 juni openen wij onze deuren voor de kijkdagen, waarbij u dagelijks van 10:00 tot 17:00 uur van harte welkom bent. U kunt voor deze veiling en de veiling Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art op afspraak ook op maandag 24 juni langskomen: klik hier om uw tijdslot te reserveren.

Inbreng: Tot half mei.
Afloop online veiling: Woensdag 27 juni 2024 vanaf 20:00 uur.
10 lots per 3 minuten.

Onze Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art veiling is geopend! Deze veiling vindt volledig online plaats en bieden is mogelijk van 10 t/m 27 juni 2024.

Deze veiling is veelomvattend en verrassend! Zo presenteren we een collectie meubilair van de 17e t/m de 21e eeuw, een brede selectie lampen, klokken, design, Europees keramiek, porselein en glaswerk en andere decoratieve kunst en een selectie sculpturen van vermaarde beeldhouwers uit binnen- en buitenland.

Van 20 t/m 23 juni openen wij onze deuren voor de kijkdagen, waarbij u dagelijks van 10:00 tot 17:00 uur van harte welkom bent. U kunt voor deze veiling en de veiling Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art op afspraak ook op maandag 24 juni langskomen: klik hier om uw tijdslot te reserveren.

Tijdens deze kijkdagen of tijdens het bladeren in onze catalogus vindt u zeker een meubel- of kunststuk dat perfect in uw interieur past! Blader ook door onze highlight-brochure voor achtergrondverhalen van enkele topstukken.

Vendue Next Door Part 1 | 1 juli 2024

Online Only | 24 juni - 1 juli 2024, 19:00 uur

Bieden begint op: 24 juni 2024, 10:00 uur
Kijkdagen: 25 - 28 juni & 1 juli 2024, 10:00 – 16:00 uur | Oder 18, Den Haag.
Afloop online veiling: Maandag 1 juli 2024 vanaf 19:00 uur.
15 lots per 3 minuten.
Aankopen uit deze veiling kunnen uitsluitend op afspraak worden afgehaald op onze locatie aan de Oder 18.

Vendue Next Door Part 2 Premium | 2 juli 2024

Online Only | 24 juni - 2 juli 2024, 19:00 uur

Afloop online veiling: Dinsdag 2 juli 2024 vanaf 19:00 uur.
15 lots per 3 minuten.

Vendue Next Door Part 3 Special: modelbouw & miniaturen | 4 september 2024

Online Only | 26 augustus - 4 september 2024, 19:00 uur

Bieden begint op: 26 augustus 2024, 10:00 uur
Kijkdagen: 27 - 30 augustus & 2 - 3 september 2024, 10:00 – 16:00 uur | Oder 18, Den Haag.
Afloop online veiling: Woensdag 4 september 2024 vanaf 19:00 uur.
15 lots per 3 minuten.

Om je de best mogelijke ervaring te bieden op onze website, gebruiken wij en derde partijen technieken zoals cookies.