Post War & Contemporary Art

Post-War & Contemporary Art

28 april 2021

Expert's voice | A monumental painting by Lucebert at auction

📽 Luister mee met onze Post-War & Contemporary Art specialist Manuela Sommeregger, terwijl ze het monumentale schilderij ‘Kinderspeeltuin’ van de Nederlandse kunstenaar Lucebert bespreekt. Dit werk is verkocht in onze Post-War & Contemporary Art veiling op 28 april 2021.

Lot 80 | Lucebert (1924-1994)

Kinderspeeltuin (Children’s Playground)

Gesigneerd en gedateerd ‘lucebert febr.61’ (rechtsonder)

Olieverf op canvas, 150 x 201 cm

Hamerprijs: € 60.000

Om je de best mogelijke ervaring te bieden op onze website, gebruiken wij en derde partijen technieken zoals cookies.