Nineteenth Century & Early Modern Art

Old Master Paintings, 19th Century & Early Modern Art

26 mei 2021

Expert's voice | A monumental painting by Thérèse Schwartze at auction

📽 Ontdek samen met onze European Fine Art specialist Marjolein Regout dit monumentale olieverf op canvas van Nederlandse kunstenares Thérèse Schwartze. Dit schilderij is verkocht in onze Old Master Paintings, 19th Century & Early Modern Art veiling op 26 mei 2021.

Een portret van Maria Elisabeth Theresia (Elise) Schwartze-Herrmann met haar kleinkinderen Letty and Lizzy Ansingh
Gesigneerd en gedateerd 'Th. Schwartze. 1885.' (rechtsonder)
Olieverf op canvas, 210x150 cm
Hamerprijs: €19.000

Om je de best mogelijke ervaring te bieden op onze website, gebruiken wij en derde partijen technieken zoals cookies.