Aankomende veilingen

Taxatiedag Amsterdam

Bij Kunstkenner Frans Leidelmeijer | 26 augustus 2022 Plan uw afspraak

Bent u benieuwd wat uw kunst zou opbrengen tijdens een veiling? Wij nodigen u graag uit voor onze gratis taxatiedag om hier achter te komen!

Op 26 augustus 2022 staat de deur bij kunstkenner Frans Leidelmeijer voor u open en voorzien onze experts u van een gratis, vrijblijvende taxatie.

Ook informeren wij u graag over de mogelijkheid om uw item(s) in te brengen in een van onze veilingen.

In de afgelopen veilingen heeft Venduehuis Den Haag prachtige resultaten gerealiseerd voor schilderijen en Indonesische sculpturen. Wij zijn voornamelijk geïnteresseerd in oude meesters, 19e eeuwse schilderijen en vroegmoderne kunst, naoorlogse en hedendaagse schilderijen, Indonesische kunst en Chinees porselein. Voor andere categorieën kunt u altijd een e-mail met foto’s en een omschrijving naar info@venduehuis.com sturen.

26 augustus Amsterdam | 10:00 – 16:00 uur

Bij kunstkenner Frans Leidelmeijer

Lijnbaansgracht 369-H, 1017 XB Amsterdam

Taxatie en inbreng van Indonesische schilder- en beeldhouwkunst, Europese schilderkunst, moderne kunst en Chinees porselein

Onze taxatiedagen zijn enkel op afspraak. Deze kunt u inplannen door hier te klikken. Houd rekening met een maximum van vijf objecten per persoon.

Wij zien u graag op 26 augustus!

Silver, Jewellery & Watches

Online Only | 6 - 20 september 2022

Inbreng mogelijk tot: eind augustus 2022
Online catalogus beschikbaar
: 6 september 2022
Kijkdagen: voor deze Online Only veiling worden geen kijkdagen georganiseerd
Afloop online veiling: 20 september 2022 vanaf 20:00 uur met 15 lots per 3 minuten
Wij zijn op de avond dat de veiling eindigt tussen 18.00 en 20:00 uur telefonisch en per e-mail bereikbaar voor support.

Bent u geïnteresseerd in een gratis taxatie van uw juwelen, horloges of zilver, of wilt u meer weten over inbrengen?

Venduehuis Den Haag heeft in het verleden mooie resultaten behaald voor antieke juwelen en gesigneerde juwelen van Cartier, Van Cleef & Arpels, Chopard, Boucheron, Bulgari en Piaget. Daarnaast zijn ook dames- en herenhorloges van merken als Chopard, Baume & Mercier, Rolex, Patek Philippe, Omega, Audemars Piguet, Jaeger leCoultre en Cartier van harte welkom.

Hiernaast zoeken wij 17e en 18e eeuws zilver, 20e eeuws design zilver, Chinees exportzilver van rond 1900 en ander Aziatisch zilver.

Voor taxatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met onze expert Juwelen en Horloges Daniel Girod via d.girod@venduehuis.com of onze expert Zilver Annelies de Boer via a.deboer@venduehuis.com.

Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot eind augustus.

The Antoon Gaemers Collection: Four Generations of Chronometry | Deel 1

Zaalveiling | 5 oktober 2022

Inbreng voor deze veiling is gesloten
Online catalogus beschikbaar
: 12 september 2022
Kijkdagen: 29 september – 3 oktober 2022
Zaalveiling: 5 oktober 2022

The Antoon Gaemers Collection: Four Generations of Chronometry | Deel 2

Online | 6 oktober 2022

Online catalogus beschikbaar
: 12 september 2022
Afloop online veiling: 6 oktober 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten
Wij zijn op de avond dat de veiling eindigt tussen 18.00 en 20:00 uur telefonisch en per
e-mail bereikbaar voor support.

Classical Paintings & Drawings

Online Only | oktober 2022

Inbreng mogelijk tot: half september 2022
Online catalogus beschikbaar
: eind september 2022

Wilt u een kunstwerk inbrengen voor onze Classical Paintings & Drawings veiling of bent u benieuwd naar de veilingwaarde van uw werk? Onze experts verzorgen graag een gratis taxatie en kunnen hierbij meer informatie geven over de mogelijkheden van consignatie.

U kunt direct contact opnemen met onze experts Marjolein Regout via m.regout@venduehuis.com, Dolf Heyselbergs via d.heyselbergs@venduehuis.com of Juliette Morschl via j.morschl@venduehuis.com. Als u foto’s wilt meesturen, raden wij aan hiervoor WeTransfer te gebruiken.

Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot half september.

Post-War & Contemporary Art | Deel 1

Zaalveiling | oktober 2022

Inbreng mogelijk tot: half augustus 2022
Online catalogus beschikbaar
: half september 2022
Kijkdagen: half oktober 2022

Bent u geïnteresseerd in een gratis taxatie van uw Post-War of Contemporary Art of wilt u meer weten over inbrengen?

Momenteel nodigen wij u uit kunstwerken in te brengen voor de Post-War & Contemporary Art veiling van oktober 2022. Voor deze veiling zijn we voornamelijk geïnteresseerd in schilderijen en sculpturen van naoorlogse kunstbewegingen zoals CoBrA, Pop-Art, Nieuwe Figuratie, Zero, Neue Wilden, Concrete Kunst en Conceptuele Kunst. Ook prenten en multiples van internationaal bekende kunstenaars zijn welkom.

Voor een gratis taxatie of meer informatie, neem contact up met onze Moderne & Hedendaagse kunst expert Manuela Sommeregger via m.sommeregger@venduehuis.com of adviseur Moderne & Hedendaagse kunst Peter van Beveren at p.vanbeveren@venduehuis.com.

Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot half augustus.

Post-War & Contemporary Art | Deel 2

Online | oktober 2022

Online catalogus beschikbaar
: half september 2022
Kijkdagen: half oktober 2022

Collector's choice: European Interiors, Asian Arts & Silver

Online Only | november 2022

Inbreng mogelijk tot: begin oktober 2022
Online catalogus beschikbaar
: half oktober 2022

Wilt u inbrengen voor deze veiling? Wij bieden u graag een gratis taxatie aan!

Wij zijn vooral geïnteresseerd in hoogwaardige antieke meubelen en decoratieve kunst - waaronder klokken en barometers - van de 17e tot en met de 19e eeuw, 20e eeuwse meubelen en hedendaags design en gesigneerde sculpturen.

Ook Chinees en Europees porselein, Chinese beelden en Delfts aardewerk zijn van harte welkom!

Voor taxatie neemt u contact op met de experts Andrew Mattijssen via a.mattijssen@venduehuis.com of Frederik Knegtel via f.knegtel@venduehuis.com. Stuur bij voorkeur uw foto’s via WeTransfer.

Inbrengen voor deze veiling is mogelijk tot begin oktober 2022.

Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art | Deel 1

Zaalveiling | november 2022

Online catalogus beschikbaar
: half oktober 2022
Kijkdagen: begin november 2022

Venduehuis Den Haag is marktleidend voor werken uit de Negentiende eeuwse Romantiek, Haagse School, Amsterdams impressionisme en Klassiek Modernen uit de eerste helft van de 20e eeuw. Topopbrengsten realiseerden wij voor werken van kunstenaars als Andreas Schelfhout, Barend Cornelis Koekkoek, Charles Leickert, Wijnand Nuijen, Jan Hendrik Weissenbruch, Hendrik Willem Mesdag, Jacob Maris, Louis Apol, Johan Barthold Jongkind, Isaac Israels, George Hendrik Breitner, Floris Arntzenius en Jan Sluijters.

Voor taxatie neemt u contact op met de experts Marjolein Regout via m.regout@venduehuis.com of Dolf Heyselbergs via d.heyselbergs@venduehuis.com. Stuur bij voorkeur uw foto’s via WeTransfer.

Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot begin september.

Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art | Deel 2

Online | november 2022

Online catalogus beschikbaar
: half oktober 2022

Modern & Contemporary Art

Online Only | november 2022

Inbreng mogelijk tot: begin november 2022
Online catalogus beschikbaar
: half november 2022

Momenteel nodigen wij u uit kunstwerken in te brengen voor onze Modern & Contemporary Art veiling van november 2022. Voor deze veiling zijn we voornamelijk geïnteresseerd in schilderijen en sculpturen van naoorlogse kunstbewegingen zoals CoBrA, Pop-Art, Nieuwe Figuratie, Zero, Neue Wilde, Konkrete Kunst en conceptuele kunst. Ook prenten en multiples van internationaal bekende kunstenaars zijn welkom.

Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot begin november.

Indonesian Art Sale

Zaalveiling

Wij zijn met name geïnteresseerd in werken van kunstenaars als Willem Gerard Hofker, Adrien Jean Le Mayeur de Merprès, Srihadi Soedarsono, Arie Smit, Isaac Israels, Roland Strasser en Lee Man Fong. Hiernaast zoeken wij ook Balinese beelden, Djokja zilver en tribale kunst.

 Als u geïnteresseerd bent in inbrengen, kunt u rechtstreeks contact opnemen met onze specialisten Chris Vellinga via c.vellinga@venduehuis.com, Marjolein Regout via m.regout@venduehuis.com, of Frans Leidelmeijer via f.leidelmeijer@venduehuis.com.

Indonesian Art Sale Online

Online