Aankomende veilingen

Kijkdagen: 12 – 16 mei 2022 | 10:00 - 16:00 uur
Zaalveiling: 18 mei 2022 vanaf 19:00 uur

Wij presenteren u graag onze Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art veiling van 18 mei en de online veiling van 19 mei!

Onze zaalveiling van 18 mei bevat een zorgvuldig samengestelde collectie van meer dan 160 schilderijen en tekeningen uit de 17e tot en met vroeg 20e eeuw. Naast een prachtige selectie oude meesters, romantische werken en een ruim aanbod Haagse School, bevat de collectie ook een verzameling Amsterdams Impressionisme en vroegmoderne werken.

Kunstwerken van onder andere Wijnand Nuijen, Isaac Israels, Jan Toorop, M.C. Escher, George Hendrik Breitner, Cornelis Springer, Jan Sluijters, Abraham Storck, Charles Leickert, Johannes Bosboom, Andreas Schelfhout en Willem Roelofs komen in deze veiling langs. In de online veiling van 19 mei vindt u werken van onder andere Johan Barthold Jongkind, Suze Robertson, Dirk Filarski en Harm Kamerlingh Onnes.

Ook vestigen we graag de aandacht op onze ‘Distinguished Collection’, een verzameling van 29 kunstwerken van uitzonderlijke kwaliteit en met een indrukwekkende afkomst. Deze kunstwerken zijn tientallen jaren onderdeel geweest van dezelfde collectie. Het is dan ook voor het eerst in 30 tot 50 jaar dat deze Romantische werken van Cornelis Springer, Jan Weissenbruch en Anton Weiss, prachtige bloemstillevens van Floris Arntzenius, Antoine Vollon en Willem de Zwart en moderne tekeningen van Bart van der Leck beschikbaar zijn op de markt.

Van 12 t/m 16 mei bent u van harte welkom om alle kunstwerken in deze veiling te bekijken tijdens de kijkdagen (dagelijks 10:00 tot 16:00 uur). Ook is de volledige collectie te bekijken via onze online catalogus.

Afloop online veiling: 19 mei 2022 vanaf 20:00 uur met
10 lots per 3 minuten
Wij zijn op de avond dat de veiling eindigt tussen 18.00 en 20:00 uur telefonisch en per e-mail bereikbaar voor support.

Kijkdagen: voor deze Online Only veiling worden geen kijkdagen georganiseerd
Afloop Online Only veiling: 31 mei 2022, vanaf 20:00 uur met 15 lots per 3 minuten

Onze Modern & Contemporary Art Online Only veiling is geopend! Deze veiling omvat een prachtige collectie van betaalbare 20e en 21e eeuwse schilderijen, werken op papier, multiples, fotografie en sculpturen van bekende en opkomende kunstenaars. Enkele hoogtepunten van deze veiling zijn werken van Jan Schoonhoven, Karel Appel, Ossip Zadkine, Paul Blanca, Eugène Brands, Erwin Olaf, Co Westerik, Lon Pennock en verschillende Nieuwe Haagse School kunstenaars!

Deze veiling, die volledig online plaatsvindt, is een prachtige manier om nieuwe en bekende kunstenaars van over de hele wereld te ontdekken. Blader door onze online catalogus op venduehuis.com en vind uw nieuwe favoriete kunstwerk!

Books & Prints

Online | 13 juni 2022

Inbreng mogelijk tot: half mei
Online catalogus beschikbaar
: 31 mei 2022
Kijkdagen: 7 - 12 juni 2022 | 10:00 - 16:00 uur
Afloop online veiling: 13 juni 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten

Onze interesse gaat uit naar (Middeleeuwse) manuscripten, tekeningen en prenten (waaronder die van oude meesters, Japanse prenten en topografische prenten & kaarten), fraaie boekbanden, geïllustreerde boeken (waaronder kunstenaarsboeken met originele grafiek) en oude boeken gedrukt voor 1800 (waaronder incunabelen, atlassen, Nederlandse en buitenlandse topografische werken, emblemata en werken m.b.t. natuurlijke historie, medische en exacte wetenschappen).

Voor eventuele inbreng kunt u rechtstreeks contact opnemen met onze boeken- en prenten-expert Jaap van Eesteren via j.vaneesteren@venduehuis.com.

Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot half mei.

Summer Auction: Exclusive Jewellery & Watches and Fine Silver

Zaalveiling | 14 juni 2022

Online catalogus beschikbaar: 23 mei 2022
Kijkdagen: 7 - 12 juni 2022
Zaalveiling: 14 juni 2022 vanaf 11:00 uur

11:00 uur | Zilver | lots 1501 – 1655
13:30 uur | Pauze
14:00 uur | Juwelen en horloges | lots 2001 – 2202

Summer Auction: Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art | Part 1

Zaalveiling | 15 juni 2022

Kijkdagen: 7 - 12 juni 2022
Zaalveiling: 15 juni 2022 vanaf 13:00 uur

13:00 uur | Chinese keramiek en kunst | lots 2501 - 2672
16:20 uur | Islamitische kunst en antiek | lots 3001 – 3005
16:30 uur | Pauze
16:45 uur | Boeddhistische & Zuidoost Aziatische kunst | lots 3006 – 3016
17:00 uur | Japanse kunst en keramiek | lots 10001 – 10104

Summer Auction: Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art | Part 2

Online | 15 juni 2022

Kijkdagen: 7 - 12 juni 2022
Afloop online veiling: 15 juni 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten

Summer Auction: Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art | Part 1

Zaalveiling | 16 juni 2022

Kijkdagen: 7 - 12 juni 2022
Zaalveiling: 16 juni 2022 vanaf 13:00 uur

13:00 uur | Europees keramiek en glas | lots 3501 – 3545
13:45 uur | Diversen | lots 4001 – 4066
14:45 uur | Sculpturen | lots 4501 – 4528
15:15 uur | Meubilair, lampen, spiegels en klokken | lots 5501 – 5588
16:45 uur | Decoratieve kunst & design | lots 7501 - 7530

Summer Auction: Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art | Part 2

Aftersale | 16 juni 2022

Kijkdagen: 7 - 12 juni 2022
Afloop online veiling: 16 juni 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten

Classical Paintings & Drawings

Online Only | 14 - 28 juni

Inbreng voor deze veiling is gesloten
Online catalogus beschikbaar
: 14 juni 2022
Kijkdagen: voor deze Online Only veiling worden geen kijkdagen georganiseerd.
Afloop Online Only veiling: 28 juni 2022 vanaf 20:00 uur, 15 lots per 3 minuten.

Collector's choice: European Interiors & Asian Arts

Online Only | 28 juni - 12 juli 2022

Inbreng mogelijk tot: half juni
Online catalogus beschikbaar: 28 juni 2022
Afloop Online Only veiling: 12 juli 2022 vanaf 20:00 uur, 15 lots per 3 minuten

Indonesian Art Sale

Zaalveiling | september 2022

Inbreng is mogelijk tot: begin juli
Online catalogus beschikbaar
: 8 augustus 2022
Kijkdagen: 8 – 12 september 2022
Zaalveiling: 14 september 2022 vanaf 13:00 uur

Wij zijn met name geïnteresseerd in werken van kunstenaars als Willem Gerard Hofker, Adrien Jean Le Mayeur de Merprès, Srihadi Soedarsono, Arie Smit, Isaac Israels, Roland Strasser en Lee Man Fong. Hiernaast zoeken wij ook Balinese beelden, Djokja zilver en tribale kunst.

Als u geïnteresseerd bent in inbrengen, kunt u rechtstreeks contact opnemen met onze specialisten Chris Vellinga via c.vellinga@venduehuis.com, Marjolein Regout via m.regout@venduehuis.com, of Frans Leidelmeijer via f.leidelmeijer@venduehuis.com.

Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot begin juli.

Indonesian Art Sale Online

Online | september 2022

Online catalogus beschikbaar
: 8 augustus 2022
Afloop online veiling: 15 september 2022 vanaf 13:00 uur met 10 lots per 3 minuten
Wij zijn op de dag dat de veiling eindigt tussen 11.00 en 13:00 uur telefonisch en per
e-mail bereikbaar voor support.

The Antoon Gaemers Collection: Four Generations of Chronometry | Part 1

Zaalveiling | oktober 2022

Online catalogus beschikbaar
: 12 september 2022
Kijkdagen: 29 september – 3 oktober 2022
Zaalveiling: 5 oktober 2022 vanaf 19:00 uur

The Antoon Gaemers Collection: Four Generations of Chronometry | Part 2

Online | oktober 2022

Online catalogus beschikbaar
: 12 september 2022
Afloop online veiling: 6 oktober 2022 vanaf 20:00 uur met 10 lots per 3 minuten
Wij zijn op de avond dat de veiling eindigt tussen 18.00 en 20:00 uur telefonisch en per