Aankomende veilingen

Kijkdagen: 8 - 14 december, 10:00 - 16:00, uitsluitend op afspraak
Zaalveiling: 15 december vanaf 19:00 uur, uitsluitend op afspraak

Deze Old Master Paintings, Nineteenth Century & Early Modern Art veiling biedt een uitzonderlijke selectie aan schilderijen en werken op papier van Nederlandse en internationale meesters zoals Salomon Rombouts, Sybrand van Beest, Jozef Israëls, Isaac Israels, J.H. Weissenbruch, Floris Arntzenius, J.B. Jongkind, Andreas Schelfhout, Maurice Utrillo, Jan Sluijters en Jan Toorop.

Zaalveiling: 16 december vanaf 13:00 uur, uitsluitend op afspraak

Deze Exclusieve Jewels & Watches and Fine Silver veiling biedt een breed scala aan antiek en modern zilver uit de 17e tot de 20e eeuw van gerenommeerde Nederlandse en internationale zilversmeden zoals Georg Jensen, Joseph Seeser, Gerritsen and Sons, Wollenweber, J.M. van Kempen and Sons en Odiot. Deze veiling bevat ook exclusieve juwelen en zeldzame en iconische sieraden van Cartier, Piaget, Chopard, Van Cleef & Arpels, Zolotas, Ruudt Peters en Giampaolo Babetto, en eveneens een prachtige selectie horloges van merken zoals Omega, Patek Philippe, Rolex, Cartier en Breitling.

Zaalveiling: 17 december vanaf 13:00 uur, uitsluitend op afspraak

Deze Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art veiling bevat meesterwerken van Chinese en Japanse kunst en antiek. De veiling biedt een breed scala aan blauw en wit porselein uit de Kangxi-periode, Indiase miniatuurschilderijen, aardewerk uit de Song- en Ming-dynastie, famille verte en famille rose porselein, celadon en objecten van jade, Chinees meubilair en een aardige verzameling van Zuidoost-Aziatische gesneden figuren.

Zaalveiling: 18 december vanaf 13:00 uur, uitsluitend op afspraak

Onze Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art veiling toont een grote selectie antiek meubilair en design en decoratieve kunst, waaronder spiegels, klokken, kandelaars en kroonluchters uit Nederland, Frankrijk, Engeland, Italië, Zweden en de Baltische regio, van de 17e tot begin 20e eeuw. De veiling omvat ook een selectie sculpturen, Europese keramiek en wandtapijten.

Afloop online veiling: 19 december vanaf 20:00 uur, 10 lots per 3 minuten

Onze Online veiling Old Master Paintings, Nineteenth Century & Early Modern Art bevat schilderijen van oude meesters, negentiende-eeuwse en vroegmoderne kunst met een grote collectie schilderijen en tekeningen van bekende Nederlandse en internationale kunstenaars zoals Isaac Israels, Cor Noltee, B.J. Blommers, C.J. Mension, Willy Sluiter, Anton Mauve, Louis Apol, Piotr Stolerenko, Félix Ziem, Rien Poortvliet en Marius Bauer.

Afloop online veiling: 20 december vanaf 20:00 uur, 10 lots per 3 minuten

Deze exclusieve online verkoop is bijzonder interessant voor verzamelaars die op zoek zijn naar betaalbaar zilverwerk, Europees keramiek & glaswerk, Aziatisch keramiek & kunst, decoratieve kunst en boeken & prenten.