Directie

Peter Meefout

Directeur

Chris Vellinga

Adjunct-directeur

Schilderijen, aquarellen & tekeningen

Chris Vellinga

Expert

c.vellinga@venduehuis.com
Marjolein Regout

Expert

m.regout@venduehuis.com
Manuela Sommeregger

Expert

m.sommeregger@venduehuis.com
Dolf Heyselbergs

Expert

d.heyselbergs@venduehuis.com

Zilver

Annelies de Boer - van der Minne

Expert

a.deboer@venduehuis.com

Porselein, aardewerk & glas

Andrew Mattijssen

Expert

a.mattijssen@venduehuis.com

Juwelen & Horloges

Daniel Girod

Expert

d.girod@venduehuis.com
Marit Bril

Junior Expert

m.bril@venduehuis.com

Boeken & Prenten

Jaap van Eesteren

Expert

j.vaneesteren@vanstockums-veilingen.nl

Meubelen & Kunstnijverheid

Chris Vellinga

Expert, RegisterVeilinghouder

c.vellinga@venduehuis.com
Stefan Doebner

Expert

s.doebner@venduehuis.com
Frederik Knegtel

Expert

f.knegtel@venduehuis.com

Coördinatie veilingen & Procesmanagement

Marit Bril

Veiling coördinator & Automatisering

m.bril@venduehuis.com

Coördinatie inbreng veilinggoederen & PR

Philomeen van 't Hooft

Coördinator inbreng veilinggoederen & Public Relations

p.vanthooft@venduehuis.com

Relatiebeheer, administratie & financiën

Marlies Bender

Financiële administratie

administratie@venduehuis.com
Tanja Stein

Office manager

info@venduehuis.com
Anneke Peters

Relatiebeheer & administratie

info@venduehuis.com

Logistiek

Richard Kreijkes

Medewerker logistiek

r.kreijkes@venduehuis.com

Vestiging Forepark - Oder 18 Den Haag

Peter Buurman

Vestigingsmanager - Algemeen taxateur

p.buurman@venduehuis.com
Sander Tiemeijer

Medewerker logistiek

oder@venduehuis.com

Onze adviseurs

Peter van Beveren

Moderne & Hedendaagse kunst

p.vanbeveren@venduehuis.com
Anastasia Frolkina

Marketing & Sales

a.frolkina@venduehuis.com
Antoon Gaemers

Klokken & Horloges

Frans Leidelmeijer

Indische kunst & toegepaste kunst periode 1880-1980

f.leidelmeijer@venduehuis.com
Arthur Dorst

Historische vuur-, slag- en steekwapens

Charles Dumas

Oude tekeningen