Aankomende veilingen

Catalogus online: 10 juni 2021
Afloop online veiling: 20 juni 2021 vanaf 20:00, 10 lots per 3 minuten

Kijkdagen: 15-20 juni

Zaalveiling: 23 juni 2021 vanaf 13:00 uur

Kijkdagen: 15-21 juni | 10.00 - 16.00 uur, op Donderdag 17 juni 10.00-20.00 uur

De afdeling Juwelen & Horloges omvat juwelen die interessant zijn voor verzamelaars die op zoek zijn naar speciale ontwerpen en zeldzame en iconische stukken van Georges Lenfant, Cartier, Giampaolo Babetto en Bucherer. Eveneens is er een prachtige selectie horloges van Chopard, Omega, Patek Philippe, Rolex, Cartier, Longines, Breitling, en andere merken. De veiling biedt ook Art Deco en antieke juwelen, diamanten van hoge kwaliteit, gekleurde edelstenen, en gekweekte en natuurlijke parels.

De afdeling Zilver presenteert een grote verscheidenheid aan antiek en modern zilverwerk, bestek en zilveren miniaturen uit de 17e tot 20e eeuw uit Nederland, Frankrijk, Engeland en Duitsland.

Zaalveiling: 24 juni 2021 vanaf 13:00 uur

Kijkdagen: 15-21 juni 10.00 - 16.00 uur, op Donderdag 17 juni 10.00-20.00 uur

Voor verzamelaars van Aziatische kunst bevat onze Summer Auction in juni een zeldzame en uitzonderlijke collectie van porselein in robijnrood uit de Yongzheng periode;  verder Qingbai porselein, Kraak porselein en een aantrekkelijke selectie van het altijd populaire blauw-witte Kangxi porselein. Deze veiling bevat ook een interessante selectie van Japanse, Indiase en Zuidoost-Aziatische kunst en beeldhouwwerken.

Zaalveiling: 25 juni 2021 vanaf 13:00 uur

Kijkdagen: 15-21 juni l 10.00 - 16.00 uur, op Donderdag 17 juni 10.00-20.00 uur

Voor verzamelaars van meubelen en decoratieve kunst bieden wij een prachtige selectie van gemerkte Franse 18de-eeuwse meubelen en 20ste-eeuws design. In de veiling zijn ook laatmiddeleeuwse en vroegmoderne beeldhouwwerken en decoratieve kunst, waaronder spiegels, klokken en kroonluchters, alsook wandtapijten en zijden tapijten opgenomen. Daarnaast is er een collectie militaria en militaire kostuums in Empire-stijl, Europees keramiek, waaronder een aantal zeer vroege Delftsblauwe tegels, en een collectie 18de-eeuws Nederlands gegraveerd glaswerk van wereldklasse.

Classical Paintings & Drawings

Online Only | 24 juni - 4 juli 2021

Inbreng is niet meer mogelijk voor deze veiling.

Interiors Asian & Decorative Art

Online Only | 8 - 18 juli 2021

Inbreng is mogelijk tot 2 juli 2021.

Indonesian Art Sale

Zaalveiling | September 2021

Inbreng is mogelijk tot 30 juni 2021.

Indonesian Art Sale Online

Online | september 2021