Schilderijen, aquarellen & tekeningen

Chris Vellinga

Expert

c.vellinga@venduehuis.com
Marjolein Regout

Expert

m.regout@venduehuis.com
Manuela Sommeregger

Expert

m.sommeregger@venduehuis.com
Dolf Heyselbergs

Expert

d.heyselbergs@venduehuis.com

Zilver

Annelies de Boer - van der Minne

Expert

a.deboer@venduehuis.com

Porselein, aardewerk & glas

Peter Buurman

Expert

p.buurman@venduehuis.com

Juwelen & Horloges

Daniel Girod

Expert

d.girod@venduehuis.com

Boeken & Prenten

Jaap van Eesteren

Expert

j.vaneesteren@vanstockums-veilingen.nl

Meubelen & Kunstnijverheid

Chris Vellinga

Expert, RegisterVeilinghouder

c.vellinga@venduehuis.com
Peter Buurman

Expert

p.buurman@venduehuis.com
Nicholas le Clercq

Expert

n.leclercq@venduehuis.com

Onze adviseurs

Peter van Beveren

Modern & Hedendaagse kunst

p.vanbeveren@venduehuis.com
Antoon Gaemers

Klokken & Horloges

Frans Leidelmeijer

Indische kunst & toegepaste kunst periode 1880-1980

f.leidelmeijer@venduehuis.com
Arthur Dorst

Historische vuur-, slag- en steekwapens

Charles Dumas

Oude tekeningen