Maandelijkse Kunst- en Antiekveiling oktober veiling 2017

Schilderijen, aquarellen, tekeningen 1

Kavel 1

Jan Holtrop (1917-1995)

'In het bos van Groeneveld nabij Baarn'
linksonder get., tevens in dorso get. en gedateerd 1947
olieverf op doek, 29x48 cm

Opbrengst
€ 475

Kavel 2

Jan van Rhijnnen (1859-1927)

'Wilgen, Geldermalsen'
rechtsonder get., tevens in dorso get.
olieverf op doek, 47x30 cm

Opgehouden

Kavel 3

Jacobus Willem van Rossum (1881-1963)

'Late namiddagstemming'
rechtsonder get.
olieverf op doek, 48x98 cm

Opbrengst
€ 160

Kavel 4

Willem Cornelis Rip (1856-1922)

Roeiboot op een Hollandse plas
rechtsonder get.
olieverf op board, 37x60 cm

Opbrengst
€ 500

Kavel 5

Joseph-Charles Francois (1851-1940)

'L'etang du Rouge-Cloitre'
rechtsonder get.
olieverf op doek, 54x74 cm

Opbrengst
€ 200

Kavel 6

Willem Elisa Roelofs junior (1874 - 1940)

Waterlelies
rechtsonder get.
olieverf op doek, 39x79 cm

Opbrengst
€ 750

Kavel 7

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)

Boerenschuur
linksonder get.
aquarel, 12,5x22 cm
Veiling: Christie's Amsterdam, 12 maart 2013, lot 62

Opbrengst
€ 325

Kavel 8

André Gignac (1866-1956)

Zeegezicht
rechtsonder get.
olieverf op doek, 39x59 cm

Opbrengst
€ 280

Kavel 9

Hollandse School (rond 1900)

Landweg met paard en wagen
draagt naam Mauve
olieverf op doek, 28,5x22 cm

Opgehouden

Kavel 10

Hollandse School (rond 1900 en later)

Boten op kalm water,
Daarbij: Huizen aan stadsrand, linksonder get. 'Marchant'
maroufle, 13x21 cm en board, 19x27 cm

Opbrengst
€ 80

Kavel 11

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)

Leuvenhaven Rotterdam (1911), linksonder get.,
en Haven Rotterdam, niet get.
2 tekeningen, resp. 19x34 cm en 8,5x11,5 cm

Opbrengst
€ 200

Kavel 12

Tetar van Elven (19e eeuw)

Kerkbinnenste
linksonder get.
olieverf op paneel, 17x11,5 cm

Opbrengst
€ 500

Kavel 13

Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966)

Interieur Sint Pietersbasiliek Rome met figuren
rechtsonder get
olieverf op board, 39x29 cm

Opbrengst
€ 200

Kavel 14

Europese School (2e helft 20e eeuw)

Paardenwagens met feestgangers
draagt naam E.Verstchagen
olieverf op paneel, 24x38 cm

Opbrengst
€ 180

Kavel 15

Jan Knikker (1889-1957)

Boerderij en boot aan de waterkant
rechtsonder get.
olieverf op doek, 59x78 cm

Opbrengst
€ 140

Kavel 16

Jan van Ravenswaay (1789-1869)

In de schaapstal
rechtsonder get in initialen JVR
olieverf op paneel, 34x44 cm

Opbrengst
€ 400

Kavel 17

Robert Crommelynck (1895-1968)

'Haut Fagnes (Neige Baraque Michel)'
rechtsonder get. en gedateerd 1945, in dorso getiteld
olieverf op doek, 100x124 cm

Opgehouden

Kavel 18

Engelse School (rond 1900)

Hondje
olieverf op doek, ovaal, 38x33 cm

Opbrengst
€ 180

Kavel 19

Johannes Elsinga (1893-1969)

Gezicht op Hallum, Friesland
linksonder get. en gedateerd 'Hallum' 1936
olieverf op doek, 39x59 cm

Opbrengst
€ 1.200

Kavel 20

Dirk Jan Koets (1895-1956)

Gezicht op Veere
linksonder get.
olieverf op doek, 49x59 cm

Opbrengst
€ 1.600