Online catalogus

Halfjaarlijkse Kunst- en antiekveiling mei 2012

Zilver

« vorige 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 volgende »

Kavel nr. 2661:
Twaalf zilveren dessertmessen

Met pistoolheft. Mt. Zilverfabriek Voorschoten. Jl. 1931. Z. 835.

  • Opbrengst: € 650,00
  • Online bieden voor geselecteerde veiling gesloten
delen

Kavel nr. 2662:
Een zilveren bestekgedeelte

Model Hollands glad. Z. 835. Bestaande uit zes tafelcouverts met twee extra lepels, twee groentelepels en een kleine compotelepel. Mt. voornamelijk Hendrik Tulleners jls. rond 1850. Z. 835.

  • Opbrengst: € 400,00
delen

Kavel nr. 2663:
Een zilveren dienschaal

Ovaal gecontouurneerd met filetranden met lintdecor. Duitsland. Z. 800. Afm.53x34 cm.

  • Opbrengst: € 550,00
delen

Kavel nr. 2664:
Een zilveren lodereindoosje

Balustervormig, geheel bewerkt met rocailledecor, de binnenzijde verguld. Op het deksel schelpdecor. Buitenlands, gemerkt met V voor vreemde werken.

  • Opbrengst: € 150,00
delen

Kavel nr. 2665:
Een zilveren lodereindoosje, Amsterdam

Rond met voorstelling van een jacht met handen, het bolle beksel met ovalen en bladdecor. Amsterdam. Mt. onduidelijk. Jl. I mogelijk 1743.Vgl. B.W.G. Wttwaal, Nederlands Klein Zilver en schepwerk, 2003, Abcoude, blz. 72 afb. 157 rechts, decor van het doosje, het deksel wijkt af.

  • Opbrengst: € 300,00
delen

Kavel nr. 2666:
Een zilveren roomkan

Balustervormig met parelrand en bewerkt met blazen en bladdecor in de stijl van o.a. Friese brandewijnkommen. Amsterdam, Johan Frederik Ludwig Reudeler, Jl. E 1789.Tevens gemerkt met lossingsteken L Amsterdam en gekroonde O.

delen

Kavel nr. 2667:
Twaalf zilveren tafelcouverts

Een glad spadelmodel. Buitenlands.

  • Opbrengst: € 500,00
delen

Kavel nr. 2668:
Een kristallen karaf en een klepkan met zilveren monturen

De karaf taps verloopt onder de hals trapsgewijs. Het manchet Z. 835. De kan met glad manchet en deksel, met rechte greep. Duitsland.

delen

Kavel nr. 2669:
Twee plated sausboten, Christofle

Mooie kwaliteit sausboten op schotel. Ovaal model. De greepjes van bladdecor. Christofle, Parijs.

  • Opbrengst: € 240,00
delen

Kavel nr. 2670:
Een houten dienblad met zilveren rand

Rechthoekig met afgeronde hoeken. De open grepen van twee elkaar rakende dolfijnenkoppen. Mt. Bennewitz en Zn. Jl. 1836. Z. 925. Afm. ca. 60x43 cm.

  • Opbrengst: € 1.400,00
delen

Kavel nr. 2671:
Een zilveren vierdelig theeservies

Een ovaal model, deels bewerkt met gaudrons. Bestaande uit een theepot, melkkan, suikerbak en lepelvaasje. Mt. Fa. gebr. van der Ree, Schoonhoven. Jl. 1928. Z. 835.

  • Opbrengst: € 450,00
delen

Kavel nr. 2672:
Een vierdelig zilveren theeservies op blad

Bol geplooid model, licht gehamerd. Bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje, met licht houten grepen. Duitsland, met Engels exportkeur en winkeliersmerk van Roelof Citroen, Amsterdam. Afm. blad 50x35 cm. Z. 835.

  • Opbrengst: € 1.100,00
delen

Kavel nr. 2673:
Een zilveren moccasetje op blad

Een bol geplooid model, licht gehamerd. Bestaande uit een mocca- of warme melkkan, een suikerbakje en melkkan. Duitsland, gemerkt Bouman. Afm. blad ca. 32x23 cm.

  • Opbrengst: € 400,00
delen

Kavel nr. 2674:
Een zilveren snuifdoos met olifantskies

Langwerpig model met gegolfde voorkant. De onder- en bovenplaat van olifantskies in zilveren montuur. Ongemerkt, 18de eeuw. Vgl. B.W.G. Wttwaal, Nederlands Klein Zilver en schepwerk, 2003, Abcoude, blz. 248, afb. 778 met een dergelijke ovale doos.

  • Opbrengst: € 500,00
delen

Kavel nr. 2675:
Zes zilveren vruchtenmesjes

Model Haags lofje. Met importkeur van Fa. Gerritsen, Zeist. Jl. 1979. Z. 999.

  • Opbrengst: € 375,00
delen

Kavel nr. 2676:
Zes zilveren tafelmessen

Model Haags lofje. Met importkeur Fa. Gerritsen, Zeist. Jl. 1980. Z. 999.

delen

Kavel nr. 2677:
Divers zilveren dienbestek

Een puntig model met lofje. Een aspergeschep, een visdiencouvert, een schepje, een sardinevork, een compotelepel. Buitenlands tevens gemerkt met V voor vreemde werken.

  • Opbrengst: € 180,00
delen

Kavel nr. 2678:
Twee zilveren groentelepels en twee zilveren juslepels

Model Hollands glad. Mt. Wed H. Helweg en Zn. Amsterdam. Jl. 1913 en een lepel Joh. W. Tarner, Amsterdam, jl. 1888. Z. 835.

  • Opbrengst: € 160,00
delen

Kavel nr. 2679:
Diverse loodhouders

Een koperkleurige met drie stifthouders en knopjes van rode steentjes, twee gouden met graveerwerk, acht diverse zilveren en plated modellen, een tevens met houder voor kroontjespen, een onedele met Schots decor, een in geweervorm en een in de vorm van een pijpje, deze twee laatsten terug te vinden op de cover en op blz. 12 van het boek "Victorian Pencils, Tools, Jewels", Deborah Crosby, USA 1998.

delen

Kavel nr. 2680:
Een zilveren visschep

Met parelrand, de schep met opengewerkte vis. Mt. G. Greup, Schoonhoven. Met exportkeur Fa. van Arcken en Co, Batavia en Soerabaja. Jl. 1896.Z. 835.

  • Opbrengst: € 180,00
delen